AeroJac Vana Ceketi

Aerojac Vana Ceketi

Aerogel ender rastlanan fiziksel özelliklere sahiptir, bu özelliklerin başında varolan en hafif katı madde olması ve termal ve akustik olarak sağladığı avantajlar gelir. Onse Kompozitin üretmiş olduğu aerojac vana ceketleri dünyanın en yeni jenerasyonu, en esnek ve en düşük ısı iletim katsayısına sahip aerogel teknolojisi (Armagel HT ve DT) kullanılarak üretilmiştir. Onse Kompozitin üretmiş olduğu aerojac vana ceketleri çok düşük ısı iletim katsayısının yanı sıra dünyadaki en esnek ve bükülebilir vana ceketidir. Ultra ince, ultra hafif, çevre dostu ve üstün termal performans değerlerine sahiptir.

Toplam ağırlığı 660 gr/m² olan kumaş üzerinde 120 gr/m² ağırlığında silikon bulunur. Bu oranda silikon cam elyaf kumaşı yüksek su geçirmezlik değerine ulaştırır. 6,5 mm'den başlayan kalınlığı ile tek parça aerojel ile 21,5 mm kalınlığa ulaşan ender vana ceketlerindendir. Paslanmaz çelik kopçaları ile eşsiz ürün kalitesini müşterilerine sunar.

En Düşük Kullanım Sıcaklığı: -180 °C derecedir.

En Yüksek Kullanım Sıcaklığı: 650 °C derecedir.

 

Aerojac Vana Ceketi Özellikleri

• Hem hidrofobiktir hem de nefes alabilir. Sıvı suyu iter fakat su buharının kaçmasına izin verir.

• Performansı geliştirmek ve işçilik zamanını azaltmak için yeni boyutlar ve yeni seçenekler sunar. 5, 10, 15 ve 20 mm aerogel yalıtım kalınlığı mevcuttur.

• Doğal olarak açık hücrelidir; ancak izolasyonun altında korozyona eğilimli ortamlarda son derece iyi performans sağlayan eşit dağıtılmış aerogel toz içerir.

• Arttırılmış esnekliği, geliştirilmiş kullanım ve daha kolay taşıma dahil birçok avantaj sunar.

• Aynı zamanda yenilikçi toz azaltıcı teknolojisi olan LoDust özelliklidir.

• Çevre için güvenlidir, klorür içermez. Silis aerogel malzemeleri doğada bulunur ve herhangi bir zararlı ya da tehlikeli kimyasal barındırmaz.

• Biyolojik olarak çözünmez bu yüzden ülkemiz yönetmeliklere uygun olarak atılmalıdır.

Paylaş